Dolar 31,2217
Euro 33,9724
Altın 2.044,83
BİST 9.115,63
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
Muğla 17°C
Az Bulutlu
Muğla
17°C
Az Bulutlu
Cum 11°C
Cts 15°C
Paz 16°C
Pts 12°C

CHP’de adaylar belirleniyor

11 Ocak 2024 00:01
145
A+
A-

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Parti Meclisi (PM) toplantısında birçok il ve ilçe için 31 Mart seçimlerine yönelik adayları kesinleştirdi. Belirlenen adaylar arasında Adana, Hatay, Eskişehir, Mersin ve Aydın büyükşehir belediyeleri yer alırken, İstanbul’da ilçe belediyelerinin de bir kısmı netlik kazandı.

 

Özgür Özel liderliğinde toplanan PM, Adana, Eskişehir, Hatay, Mersin ve Aydın büyükşehir belediyeleri için de adayları belirlerken, Antalya’da ilçe belediyelerinde gösterilecek adaylar kesinlik kazanmış oldu. CHP tarafından belirlenen listede şu isimler yer alıyor…

 

İSTANBUL

İstanbul Büyükşehir Belediyesi: Ekrem İmamoğlu

Başakşehir: Mesüt Öksüz (İnşaat Mühendisi)

Bayrampaşa: Hasan Mutlu (Eğitimci-İşletmeci)

Beyoğlu: İnan Güney (Mali Müşavir)

Çatalca: Erhan Güzel (İnşaat Mühendisi)

Eyüpsultan: Mithat Bülent Özmen (Kamu Görevlisi)

Gaziosmanpaşa: Hakan Bahçetepe (İş İnsanı)

Güngören: Temel Akkoç (Sigortacı)

Sancaktepe: Alper Yeğin

Silivri: Bora Balcıoğlu (Kamu Yöneticisi)

Şile: Özgür Kabadayı (İşletmeci)

Tuzla: Eren Ali Bingöl (Avukat)

Üsküdar: Sinem Dedetaş (Mühendis)

 

ADANA

Adana Büyükşehir Belediyesi: Zeydan Karalar

Adana Ceyhan: Kadir Aydar

Adana Pozantı: Şenol Eroğlu

Adana Saimbeyli: İsmail Durmaz

Adana Tufanbeyli: Ahmet Aktürk

 

AFYONKARAHİSAR

Merkez: Burcu Köksal (Milletvekili)

Merkez Erkmen: Şükrü Pancar (Avukat)

Sultandağı Dereçine: Ömer Yıldız (Mevcut Başkan)

Sultandağı Yeşilçiftlik: Devrim Ölmez (CHP’li Belediye)

 

AYDIN

Büyükşehir: Özlem Çerçioğlu (Mevcut Belediye Başkanı)

Buharkent: Ali Okkalı (Emekli)

Efeler: Anıl Yetişkin (Avukat)

İncirliova: Osmna Gökmen (Esnaf)

Karpuzlu: Tuğrul Ozan (Veteriner Hekim)

Koçarlı: Özgür Arıcı (Sigortacı)

Kuşadası: Ömer Genel (Mevcut Belediye Başkanı)

Kuyucak: Uğur Doğanca (Mali Müşavir)

Nazilli: Gamze Yolcu Metin

Söke: Mustafa İberya Arıkan (Mevcut Belediye Başkanı)

Yeni Pazar: Malik Ercan (Esnaf)

 

ANTALYA

Akseki: İlkay Akça (Grafiker Serberst Meslek)

Aksu: İsa Yıldırım

Alanya: Osman Özçelik (Kimya Mühendisi)

Döşemealtı: Menderes Dal (Eczacı)

Elmalı: Halil Öztürk

Finike: Mustafa Geyikçi (Mevcut Belediye Başkanı)

Gündoğmuş: Nurettin Sönmez (Öğretmen)

İbradı: Serkan Gedik (Memur)

Kaş: Erol Demirhan (İş Adamı)

Kemer: Necati Topaloğlu (Mevcut Belediye Başkanı)

Kepez : Mesut Kocagöz (Mali Müşavir Bağımsız Denetçi)

Konyaaltı: Cem Kotan (Koordinatör Chp’li Belediye)

Kumluca: Mustafa Köleoğlu (Mevcut Belediye Başkanı)

Manavgat: Niyazi Nefi Kara (Doktor)

Serik: Kadir Kumbul (Doktor)

 

MERSİN

Mersin Büyükşehir Belediyesi: Vahap Seçer

 

HATAY

Hatay Büyükşehir Belediyesi: Lütfü Savaş

 

ESKİŞEHİR

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi: Ayşe Ünlüce

 

TEKİRDAĞ

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi: Candan Yüceer

 

KIRKLARELİ

Kırklareli Belediyesi: Mehmet Kesimoğlu

 

YORUMLAR

*

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

sanalbasin.com üyesidir